Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AMFİ 34 ÖĞRENCİ YURDU

Amfi34 erkek öğrenci yurdunu diğer yurtlardan ayıran en önemli özelliği; dinamik, genç, girişken ve eğitimli bir kadroya sahip olmasıdır.
Geleceğin mimarı olacak genç yetişkinlerimize çıktıkları bu eğitim yolunda hizmet etmek bizler için bir gurur kaynağı olacaktır.
Eğitim demek sadece öğrenmek demek değildir, bir bireyin öğrendiği bilgiyi kendi üretkenliğini ekleyerek yeni bir teoriyi ortaya çıkarması demektir; işte tam da burada sizlere yardımcı olmak istiyoruz.
Amfi 34 Erkek öğrenci yurdu, yetişkin bir bireyin konforlu bir uyku uyuyabileceği ortopedik yataklara sahiptir. 1,3,4,6 kişilik oda seçenekleri ile hizmet vermektedir.
Sabah kahvaltısı açık büfe şeklinde olup 7/24 sıcak su imkanı siz öğrencilerimize sunmak isteriz.
Teknolojinin olmazsa olmaz olduğu bu zamanda sınırsız internet ağı ile hizmet vermekteyiz.

ÖNEMLİ
  • SINIRSIZ İNTERNET
  • MARMARAYA 5 DK
  • YÜKSEK GÜVENLİK ÖNLEMİ
  • ÜSKÜDAR MERKEZİ KONUMDA

Yurdumuz güvenli giriş sistemi olan parmak izi tanıma sistemi ile giriş çıkış yapabileceğiniz imkanlara sahiptir.

Tabi ki bir yaşam alanının en çok aranan anahtar kelimesi aile sıcaklığıdır. Samimi ve ilgili personellerimiz ile siz öğrencilerimize aile sıcaklığında bir ortam sağlamak istiyoruz.

İstanbul gibi mega bir kentte öğrencilik yapmak aynı zamanda araştırıp gezmek ve keşfetmek demektir

; üsküdarın en merkezi konumlarından birinde bulunan yurt binamız marmaraya 5 dk yürüme mesafesindedir, hem anadolu hem avrupa yakasından rahatlıkla ulaşım sağlayacak bir konuma sahiptir.

Geleceğin mühendisi, geleceğin doktoru, geleceğin öğretmeni ve geleceğimizi baştan onaracak siz genç bireylerimize sesleniyoruz;

Bu eğitim yolculuğuna bizimle devam etmek ister misiniz ?

WhatsApp Danışma Hattı
0536 9862178